LUKA JOVIĆ POGODIO - MILAN PAO U NADOKNADI: Atalanta slavila golom u 95. minutu (VIDEO)

Serija A

Srpski napadač Luka Jović postigao je gol za Milan u jednom od derbija 15. kola Serija A na gostovanju Atalanti.

Jović je u 80. minutu utišao Bergamo, a na semaforu je tada stajalo 2:2.

Srpskom fudbaleru je ovo treći gol u prvenstvu ove sezone.

Fudbaleri Atalante slavili su nad Milanom sa 3:2 u 15. kolu Serije A.

Atalanta je dva puta vodila. Prvo je Lukman u 38. minutu doneo radost domaćem timu, ali je Žiru u trećem minutu zaustavnog vremena u prvom poluvremenu izjednačio na 1:1.

Domaćin je drugim golom Lukmana poveo u 55. minutu, da bi Jović na asistenciju Pulišića u 80. minutu postigao gol.

Konačan rezultat na ovom meču postavio je Murijel u 95. minutu susreta.

Atalanta je prekinula niz od četiri utakmice bez pobede, a posle sedmog trijumfa u prvenstvu zauzima sedmo mesto na tabeli sa 23 boda.

Milan je pretrpeo četvrti poraz i treći je na tabeli sa 29 bodova, sedam manje od vodećeg Juventusa.