KATALONCIMA BOD NA MESTALJI: Barselona povela golom Feliksa, Valensija preko Giljamona iščupala remi

PRIMERA

Fudbaleri Valensije i Barselone igrali su nerešeno 1:1 u utakmici 17. kola španske Primere.

Barselona je povela golom Žoaa Feliksa sau 55. minutu, da bi konačan rezultat postavio Ugo Giljamon u 70.

Meč u prvih 45 minuta nije doneo mnogo uzbuđenja, dok se situacija drastično promenila u drugom delu, u kom je Barselona bila bolji rival i u par situacija mogla da dođe do drugog gola, ali je Kataloncima nedostajalo koncentraciji u završnici.

Barselona je treća na tabeli sa 35 bodova, dok je Valensija 10. sa 20.

Nešto ranije večeras Hetafe je sa 3:0 u gostima pobedio Sevilju, dok je Atletik Bilbao s 2:0 trijumfovao protiv Atletiko Madrida.

(Beta)

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!