ATALANTA GUBILA NA POLUVREMENU, A ONDA JE USLEDILA FURIJA: Četiri gola za 45 minuta i veliki preokret

italija

Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu Salernitanu sa 4:1, u meču 16. kola italijanske Serije A.

Povela je Salernitana golom Lorenca Pirola u 10. minutu, da bi preokret i pobedu Atalanti doneli pogocima Luis Murijel u 47, Mario Pašalić u 52, Šarl De Ketelare u 83. i Aleksej Mirančuk u 90. minutu.

Atalanta je upisala osmu pobedu u prvenstvu i sa 26 poena zauzima sedmo mesto na tabeli. Salernitana je na poslednjoj, 20. poziciji sa osam bodova.

U narednom kolu, Atalanta će gostovati Bolonji, dok će Salernitana dočekati Milan.