SPEKTAKULARAN PREOKRET MANČESTER JUNAJTEDA: Ludnica na "Old Trafordu" Crveni đavoli se vratili iz PONORA i srušili Aston Vilu!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su posle preokreta na svom terenu Aston Vilu sa 3:2 u derbi utakmici 19. kola engleske Premijer lige.

Aston Vila je posle prvih 45 minuta imala dva gola prednosti, ali je tim Erika ten Haga u drugom poluvremenu načinio preokret i došao do bitna tri boda u borbi za jedno od mesta koja vode u Ligu šampiona.

Vila je povela u 21. minutu preko Džona Mekgina, da bi samo pet minuta kasnije Leander Dendonker duplirao prednost.

Junajted je u drugom poluvremenu zaigrao znatno ofanzivnije i preko Alehandra Garnača stigao do izjednačenja.

Argentinac je mrežu gostiju zatresao prvo u 59. minutu, da bi potom u 71. doveo Mančester do izjednačenja.

Preokret domaćih kompletira je Rasmus Hojlund u 82. minutu svojim prvencem u dresu Mančester junajteda.

Vila je treća na tabeli Premijer lige sa 39 bodova, dok je Junajted šesti sa 31.