KAKVO LUDILO NA MEČU INTERA! Srbin urlao na sudiju pa dobio crveni, "striptiz" igrača posle gola i promašen penal u 99. minutu

haos

Fudbaleri Intera pobedili su u ludom meču na svom terenu ekipu Verone sa 2:1, u okviru 19. kola italijanske Serije A.

Au, Šta smo sve videli ovog subotnjeg prepodneva u Milanu!

Lautaro Martines je u 13. minutu doveo Inter u vođstvo, izjednačio je Toma Anri u 74. minutu, a pobedu domaćem timu doneo je Davide Fratezi u 92. minuta.

A, onda skandal - Fratezi je prilikom slavlja "ispala" i zadnjica i to je tako trajalo gotovo minut...

Inter
Inter

Verona je dva minuta posle drugog gola Intera ostala sa igračem manje na terenu pošto je srpski fudbaler Darko Lazović dobio crveni karton zbog prigovora. Lazović je "poludeo" jer arbitar nije svirao faul koji je po njegovom mišljenju prethodio golu "nezoazura":

Gostujući tim je nakon toga ipak mogao do boda, ali Anri u 99. minutu nije iskoristio penal.

Pogledajte šta se sve dešavalo:

Inter je upisao 15. pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli sa 48 bodova, dok je Verona na 18. poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Fudbaleri Intera će u narednom kolu italijanskog prvenstva gostovati Monci, dok će Verona dočekati Empoli.