LUDA SCENA U ITALIJI: Postigao spektakularan gol sa gotovo POLA TERENA, pet minuta ubeđivali sudiju da ga prizna! (VIDEO)

nestvarno

Neverovatna scena zabeležena je na utakmici između Beneventa i Turisa (3:2) u italijanskoj Seriji C.

Srdinom drugog poluvremena fudbaler gostujućeg tima Frančesko De Feliće dao je spektakularan gol sa gotovo pola terena, ali mu je trebalo puno vremena da ubedi sudiju da ga prizna!

Fudbaler Turisa prebacio je gomana, lopta je ušla u gol i udarila u konstrukciju, tačnije u donji deo za koji je zakačena mreža, pa se od siline udarca vratila u teren. Sudija je to prevideo, što su iskoristili igrači Beneventa koji su nastavili da igraju kao da se ništa nije dogodilo.

Usledili su žestoki protesti gostiju zbog šokantne odluke. Bunili su se kod sudija, neki zaradili i žute kartone, a posle gotovo pet minuta prekida četvrti sudija je potvrdio da je lopta ušla u gol i on je konačno priznat.