KATALONCI SRUŠILI BETIS U GOLEADI: Barselona u završnici utakmice do pobede nad Betisom

LA LIGA

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Betis sa 4:2 u utakmici 21. kola španske La Lige.

Gosti iz Katalonije trijumf na gostovanju u Sevilji obezbedili su tek u finišu meča, iako su prethodno imali vođstvo od 2:0, ali je Betis zahvaljući golovima Iska uspeo brzo da dođe do izjednačenja.

Barselona je dobro počela meč i povela preko Ferana Toresa u 21. minutu, da bi isti igrač u 48. povisio na 2:0. Betis je preko Iska u 56. i 59. minutu brzo došao do izjednačenja, ali ipak nije uspeo da zadrži pritisak Katalonaca u finišu meča.

Žoao Feliks je u 89. minutu ponovo doveo Barselonu do prednosti, da bi konačan rezultat postavio Tores u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Barselona je treća na tabeli La Lige sa 44 boda, dok je Betis deveti sa 31.