BRĐANI STARTOVALI POBEDOM: Čukarički bolji od Enada na pripremama na Kipru

trening meč

Čukarički je slavio u premijernom meču na pripremama na Kipru, protiv lokalnog drugoligaša Enada - 1:0.

U meču koji je igran sa dva poluvremena od po 40 minuta, presudio je pogodak Uroša Miladinovića u 13. minutu, posle odlične minijature i asistencije Đorđa Ivanovića.

Šef stručnog štaba belo-crnih igrao je sa dva različita tima u dva poluvremena. Ispostavilo se da je njegov tim izgledao nešto bolje u prvom delu igre, kad je i postignut odlučujući pogodak, na već opisan način.

Mogao je Čukarički da duplira prednost u 20. minutu, tada je mlađi od braće Miladinović asistirao Ivanoviću, ali je nejgov udarac odbranio golman kiparskog tima.

Čukarički

Odlična je bila i akcija iz 38. minuta, kad je Docić „spojio sa golom“ Endijaea, ali je momak koji je nedavno dobio srpski pasoš sa deset metara šutirao pored gola Enada.

Bilo je mnogo borbe i trčanja i u drugom poluvremenu, a najbolju priliku belo-crni su propustili u finišu susreta, kad je posle centaršuta sa desne strane povratnik među Brđane Nemanja Milojević glavom zahvatio loptu, pogodio je prečku gola kiparskog drugoligaša.

Naredni meč na pripremama na Kipru Čukarički će odigrati već u sredu, protiv kiparskog prvoligaša, ekipe AEZ Zakakiu.