ATLETIKO U NADOKNADI DO TRI BODA PROTIV RAJO VALJEKANA: Depaj doneo trijumf Madriđanima
Foto: Atletiko Madrid pobedio Seltu, het-trik Grizmana Last changed: 21.10.23 23:20:28 (Beta), uploaded: 21.10.23 23:21:05 BEOGRAD, 21. oktobra 2023. (Beta) - Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras u gostima Seltu sa 3:0, u meču 10. kola španske Primere

PRIMERA

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Rajo Valjekano sa 2:1, u meču 20. kola španske Primere.

Poveo je Atletiko golom Mandave Rejnildua u 35. minutu, da bi sedam minuta kasnije Rajo Valjekano izjednačio pogotkom Alvara Garsije.

Pobedu Atletiku doneo je Memfis Depaj golom u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Atletiko je osvojio 47 bodova i nalazi se na deobi trećeg mesta sa Barselonom. Rajo Valjekano je na 13. poziciji sa 24 poena.

U narednom kolu, Atletiko će gostovati Real Madridu, dok će Rajo Valjekano dočekati Sevilju.