HAOS NA KIPRU! PRIJATELJSKI MEČ ZVEZDE I BOTEVA PREKINUT ZBOG TUČE: Vladan Milojević povukao ekipu sa terena! (VIDEO)

PRIPREME

Prijateljski meč Crvene zvezde i Boteva prekinut je u 69. minutu posle tuče fudbalera na terenu. Rezultat je u tom trenutku bio 2:1 za crveno-bele.

U 67. minutu došlo je do tuče fudbalera na terenu! Svemu je prethodio žestok okršaj Spajća i Barbose!

Fudbaler Boteva je snažno udario Uroša po licu, nakon čega su se svi umešali i nastao je haos na terenu!

Zvezda

Trener crveno-belih Vladan Milojević povukao je ekipu sa terena i nije hteo da nastavi meč! Iako su sudije pokušale da pregovaraju, trener beogradskog tima je bio neumoljiv i svoje momke je poslao u svlačionicu.

Zvezda

Crvena zvezda je u trenutku prekida imala rezultatsku prednost , a dva puta se u listu strelaca upisao Šerif Endiaje. Gol za Botev je postigao Barbosa.

Pratite direktan prenos meča:

Sastav Crvene zvezde: Popović - Nikolić, Spajić, Dragović, Radojević - Mijailović, Kanga, Šljivić - Bukari, Olajinka, Endijaj.

Uoči meča:

Crveno-beli su na pripremama na Kipru prethodno ostvarili četiri pobede.

Nakon završetka zimske pauze, okupili su se u Beogradu gde su započeli pripremni period, a na Kipru su najpre savladali kiparsku ekipu Čloraka (3:2), potom i mađarski ZTE (1:0), a onda i subotički Spartak (3:1).

Na kraju, ekipa Vladana Milojevića je pobedila i Mladost iz Lučana.

Pre utakmice protiv Crvene zvezde, Botev je poražen od Partizana rezultatom 1:0. Ovaj tim je na pauzu u prvenstvu otišao sa 15. mesta u bugarskom prvenstvu