NOVI DEBAKL MILIONERA IZ LONDONA: Prebogati Čelsi se ponovo IZBLAMIRAO, Mančester junajted ubedljiv!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na domaćem terenu Vest Hem sa 3:0, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Junajted je poveo golom Rasmusa Hojlunda u 23. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Alehandro Garnačo, u 49. i 83. minutu.

Mančesterska ekipa ostvarila je drugu uzastopnu pobedu, ukupno 12. u ligi i šesta je na tabeli sa 38 bodova.

Vest Hem je prekinuo niz od tri remija i posle sedmog poraza zauzima sedmo mesto sa 36 bodova.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na gostujućem terenu Čelsi sa 4:2 i preskočili ih na 10. mestu na tabeli.

Trostruki strelac na Stamford Bridžu bio je Mateus Kunja, koji je postigao golove u 11. i 63. minutu i u 82. minutu iz jedanaesterca.

Pogodak za Vulverhempton postigao je i igrač Čelsija Aksel Disasi, koji je zatresao sopstvenu mrežu u 43. minutu.

Golove za Čelsi postigli su Kol Palmer u 19. i Tijago Silva u 86. minutu.

Vulverhempton je 10. na tabeli sa 32 boda, a Čelsi je posle drugog uzastopnog poraza pao na 11. mesto sa 31 bodom.

Fudbaleri Bornmuta odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Notingem Foresta.

Domaći su poveli golom Džastina Klajverta u petom minutu, a bod Forestu obezbedio je Kalum Hadson-Odoj u 45.

Bornmut je u poslednje četiri utakmice bez pobede i sa 27 bodova zauzima 12. mesto na tabeli. Notingem Forest je posle treće utakmice bez pobede na 16. mestu sa 21 bodom.