MILANOV VUNDERKIND POSTIGAO SPEKTAKULARAN GOL! Ima samo 15 godina, a na terenu pravi NEVIĐENA ČUDA! Ljudi gledaju i ne veruju!

dijamant

Nema sumnje, ovaj momak će pokoriti fudbalski svet...

Milanovo čudo od deteta, supertalentovani 15-godišnji napadač Frančesko Kamarda, postigao je spektakularan gol za U19 tim Rosonera.

Mladi tim Milana savladao je vršnjake iz Kaljarija rezultatom 3:0, a meč je obeležila majstorija fenomenalnog Kamarde.

Ovaj 15-godišnjak je u 54. minutu meča dobio loptu u šesnaestercu protivnika, čudesnim driblingom izbacio protivničkog defanzivca, a onda elegantno prebacio golmana i zatresao mrežu.

Podsetimo, Frančesko Kamarda je krajem novembra postao najmlađi debitant u istoriji Serije A, pošto je u pobedi protiv Fjorentine 1:0 upisao prve minute za "Rosonere".

Kamarda je u Seriji A zaigrao sa svega 15 godina, osam meseci i 15 dana.

Ovaj supertalentovani 15-godišnjak svoim fudbalskim umećem raspametio je ceo svet.

Za mlađe selekcije Milana postigao je više od 500 golova, a ove sezone je oborio brojne rekorde. Dao je gol za U-19 tim Milana u meču protiv Sasuola i prvi je 15-godišnjak kome je to pošlo za rukom u Primaveri, a sa samo 15 godina upisao je i prve golove u omladinskoj Ligi šampiona. Kamarda je najmlađi igrač u istoriji koji je bio strelac u sva tri takmičenja za igrače do 19 godina.