LUKA JOVIĆ DOBIO CRVENI KARTON! Srbin ISKLJUČEN protiv Monce, naseo na PROVOKACIJU rivala! Pogledajte sporni momenat (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Milana gostuju Monci u utakmici 25. kola Serije A.

Napad Milana na ovom meču predvodio je srpski reprezentativac Luka Jović.

Monca je iznenađujuće vodila na poluvremenu sa 2:0, a početkom drugog dela Jović je naseo na provokaciju igrača Monce i dobio crveni karton.

Utisak je da su arbitri prestogo isključili srpskog fudbalera. Pogledajte momenat i procenite sami da li je ovo direktan za crveni karton:

Prava je šteta što se ovo desilo Joviću jer se taman nametnuo treneru Pioliju i izborio sve veću minutažu... Sada ga, očito, čega pauza od nekoliko utakmica.

Sama utakmica bila je za pamćenje. Prvo je Monca postigla dva gola u nadoknadi prvog poluvremena, a posle isključenja Jovića, Milan je stigao do izjednačenja preko Žirua i Pulišića!

A, onda potpuni šok za "rosonere" Bondo u 90. i Kolombo u 95. minutu pogađaju za ubedljivu pobedu Monce - 4:2.