VOJVODINA SLAVILA U NEVEROVATNOJ ZAVRŠNICI: Sin Laneta Jovanovića doneo pobedu Lalama u NADOKNADI! Čukarički pao u Lučanima

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu Voždovca rezultatom 2:1 u 24. kolu Superlige Srbije u neverovatnoj završnici kada je odluku i preokret u poslednjem minutu doneo sin proslavljenog fudbalera Milana Laneta Jovanovića - Lazar Jovanović.

Poveo je Voždovac golom Žuniora Flemingsa iz penala u 22. minutu, da bi preokret i pobedu Vojvodini doneli pogocima Mateus Indio u 83. i Lazar Jovanović u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Voždovac je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Stefan Pirgić.

Vojvodina je na osmoj poziciji sa 34 poena, a Voždovac je 11. sa 28 bodova.

U sledećem kolu, Vojvodina će gostovati IMT-u, dok će Voždovac u goste Novom Pazaru.

Fudbaleri Mladosti pobedili su na svom terenu u Lučanima ekipu Čukaričkog sa 1:0, u meču 24. kola Superlige Srbije.

Strelac pobedonosnog gola bio je Žarko Udovičić u prvom minutu utakmice.

Mladost je na šestom mestu sa 36 bodova, a Čukarički je četvrti sa dva boda više.

U narednom kolu, Mladost će gostovati TSC-u, dok ćeČukarički dočekati Spartak.