NI U SEOSKIM LIGAMA SE OVO NE VIĐA! Sterling izveo jedan od NAJGORIH SLOBODNJAKA ikada - loptu izbacio sa stadiona? VIDEO

katastrofa

Fudbaleri Čelsija obezbedili su plasman u polufinale FA Kupa nakon što su na svom terenu savladali Lester rezultatom 4:2.

Ovu utakmicu će što pre želeti da zaboravi fudbaler Čelsija Rahim Sterling, koji je u 26. minutu promašio penal a u drugom poluvremenu izveo jedan od najgorih slobodnjaka ikada.

Naime, Sterling je izveo slobodan udarac sa nekih 20-ak metara, ali je loptu toliko očajno zahvatio da su mnogi navijači ostali u čudu.

Delovalo je da je lopta otišla van stadiona, a kako je to izgledalo pogledajte u priloženom video snimku: