ŽELEZNIČAR UBEDLJIV NA SVOM TERENU: Radnik bez rešenja u Pančevu

SUPER LIGA

Fudbaleri Železničara pobedili su na svom terenu u Pančevu Radnik iz Surdulice 3:1, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Radnik je poveo u četvrtom minutu golom Borka Duronjića, a izjednačio je Lazar Romanić u 33. minutu.

Dva minuta kasnije domaći su poveli golom Evgena Pavlova, a konačan rezultat postavio je Romanić, svojim drugim golom na utakmici u 41. minutu.

Železničar je ostvario sedmu pobedu u ligi i zadržao je šanse za opstanak u Super ligi, pretposlednji je sa 26 bodova, koliko ima i Radnički iz Niša, koji je uz utakmicu manje prvi iznad crte, na 17. mestu.

Radnik je najveći kandidat za ispadanje iz lige, poslednji je na tabeli sa 14 bodova.

U sledećem kolu Železničar će dočekati Vojvodinu, a Radnik će u Surdulici igrati protiv Crvene zvezde.

Ranije danas TSC je na gostujućem terenu pobedio Novi Pazar 4:3, a Vojvodina je u Novom Sadu odigrala nerešeno 1:1 protiv Čukaričkog.