DULJAJ IZGUBIO ŽIVCE NA BANOVOM BRDU: Sačekao kraj prvog poluvremena, pa krenuo ka sudiji! VIDEO

Trener Partizana u centru pažnje

Derbi meč 30. kola Super lige Srbije igra se u Beogradu gde domaći Čukarički dočekuje gradskog rivala, ekipu Partizana.

Nakon prvih 45 minuta igre na Banovom brdu rezultat je 1:0, a strelac jedinog gola bio je Vinisijus.

Trener Parnog valjka, Igor Duljaj, bio je nezadovoljan zbog nekij sudijskih odluka, zbog čega je i dobio žuti karton.

Duljaju je ovo četvrti žuti karton ove sezone pa zbog toga neće moći da vodi crno-bele u predstojećem večitom derbiju.

Po završetku prvog dela igre, vidno iznerviran, Duljaj je imao svašta da poruči glavnom sudiji Milanu Iliću a kako je to izgledalo pogledajte u priloženom video snimku.