BAVARCI ULAZE U FORMU PRED DVOMEČ SA REALOM: Bajern ubedljivo savladao Union Berlin

BUNDESLIGA

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su večeras u gostima Union Berlin sa 5:1, u meču 30. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajern bili su Leon Gorecka u 29, Hari Kejn u prvom minutu nadoknade poluvremena, Tomas Miler u 53. i 66. i Matis Tel u 62. minutu.

Gol za Union Berlin postigao je Jorbe Vertesen u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Bajern je drugi sa 66 bodova, tri više i utakmicom više od trećeplasiranog Štutgarta. Union Berlin je na 14. mestu sa 25 poena.

U narednom kolu, Bajern će dočekati Ajntraht, dok će Union Berlin gostovati Borusiji Menhengladbah.