Čelsi se obrukao protiv Vest Hema

Ni Benitez ne pomaže

Posle vezana dva remija bez golova pod komandom Beniteza, "plavci" su poraženi od Vest Hema rezultatom 3:1

LONDON - Fudbaleri Čelsija i dalje ne uspevaju da dođu do pobede od kada je na kormilo došao Rafael Benitez, što je pokazao i današnji poraz od Vest Hema od 3:1.

Posle vezana dva remija bez golova pod komandom Beniteza, Čelsi je u 13. minutu uspeo da zatrese mrežu protivnika golom Huana Mate ali, radost im je kratko trajala.

Vest Hem je uzvratio u drugom poluvremenu izjednačujućim golom Karltona Kola u 60. minutu, da bi u 86. Mohamed Dijame preciznim šutom kao iz topa doveo domaći tim u vođstvo - 2:1.

I dok su navijači Čelsija sa nostalgijom pevali pesme posvećene bivšem treneru Di Mateu, još jednom se zatresla mreža njihovih ljubimaca, ovoga puta u režiji rezervnog igrača Vest Hema Modibo Maigve u nadoknadnom vremenu.

Čelsi je ostao na trećem mestu sa 26 bodova, dok se Vest Hem popeo na sedmo sa 22.