Leverkuzen poklekao u Hanoveru

Bajern već šampion?

Fudbaleri Bajer Leverkuzena poraženi su u gostima od ekipe Hanovera rezultatom 3:2 u meču 16. kola Bundeslige.

BEOGRAD - Fudbaleri Bajer Leverkuzena poraženi su u gostima od ekipe Hanovera rezultatom 3:2 u meču 16. kola Bundeslige.Gosti su poveli golom Kastra u drugom minutu, a izjednačio je Hušti iz penala u 20. Dijuf je u 57. doneo prednost Hanoveru, ali je Kisling u 58. izjednačio na 2:2. Domaći su do trijumfa stigli golom Huštija iz penala u 69. minutu.Leverkuzen je drugi na tabeli Bundeslige sa 30 bodova, dok Bajern na prvoj poziciji ima 41. Hanover je deseti sa 23.Borusija je u Menhengladbahu nadigrala Majnc 2:0 pogocima Hankea u 58. i Aranga u 63. minutu. Borusija je osma sa 24, a Majnc je 11. sa 23.