Arsenal ispustio pobedu protiv Svonsija

FA kup

SVONSI - Fudbaleri Svonsija i Arsenala odigrali su danas nerešeno 2:2 (0:0) u utakmici trećeg kola FA kupa, pa će odluka o tome ko ide u sledeću rundu biti doneta u ponovljenom meču na stadionu Emirejts u Londonu.

Arsenal se mučio protiv Svonsija, posebno u prvih 45. minuta, ali je uprkos tome golovima Podolskog u 81. i Gibsa u 84. minutu bio nadomak prolaska u narednu fazu takmičenja.

Delovalo je da će izabranici Arsena Vengera uspeti da preokrenu meč i prestignu prednost domaćina (Miču 58), ali je Grem u 87. minutu postavio konačnih 2:2.

Liverpul je pobedio Mansfild s 2:1. Pogotke za ekipu sa Enfild rouda postigli su Staridž u sedmom i Suarez u 59. minutu. Jedini gol za domaći tim postigao je Grin u 79. minutu.Meč Čeltenam - Everton na programu je sutra od 20.45.