Stevanović debitovao u porazu Sevilje

Kup Kralja

Doskorašnji igrač Vojvodine zamenio je strelca jedinog gola Manua i tako debitovao u Španiji

Fudbaleri Sevilje obezbedili su plasman u četvrtfinale Kupa kralja u kojem će igrati protiv boljeg iz dvomeča Levantea i Saragose.

Utakmica na stadionu "Sančez Pishuan" sa Majorkom bila je samo formalnost pošto je Sevilja u prvom duelu slavila sa čak 5:0. Večeras su sa 2:1 pobedili gosti sa Baleara i tako se uz utešni trijumf oprostili od takmičenja. Domaćin je poveo u 22. minutu golom Manua, da bi u nastavku meča, u 52. i 56. minutu strelci za Majorku bili Brandon i Alehandro Alfaro.

Od 46. minuta za Andalužane igrao je i Miroslav Stevanović. Doskorašnji igrač Vojvodine zamenio je strelca jedinog gola Manua i tako debitovao u Španiji.