Remi Hetafea i Granade

Bez pobednika u Madridu

Utakmica između Hetafea i Granade završena je 2:2

BEOGRAD - Fudbaleri Hetafea odigrali su večeras na svom terenu nerešeno sa Granadom 2:2 u poslednjoj utakmici 19. kola španske Primere. Hetafe tako ni u petoj uzastopnoj utakmici nije došao do pobede, dok je Granada u poslednje tri utakmice došla do drugog remija. Domaći tim je do vođstva došao u 19. minutu kada je Huan Rodriges zatresao mrežu gostiju. Granada devet minuta kasnije dolazi do izjednačenja golom Giljerma Sikeire iz penala. Novu prednost Hetafeu doneo je Fransisko Alkaser u 42. minutu, dok je konačan rezultat postavio Sikeira ponovo iz penala u samoj završnici meča. Hetafe je tokom većeg dela meča ima terensku iniijativu, ali nisu dolazili do konkretnih šansi za gol, kojim bi prelomili utakmicu. Hetafe je ovim remijeom ostao na 11. mestu na tabeli sa 25 bodova, dok je Granadi bio dovoljan bod da izađe iz zone ispadanja i sada zauzima 17. mesto sa 17 poena.Rezultati:Juče: Atletiko Madrid - Saragosa 2:0 Real Sosijedad - Deportivo 1:1 Betis - Levante 2:0 Malaga - Barselona 1:3. U subotu: Valensija - Sevilja 2:0 Osasuna - Real Madrid 0:0 Espanjol - Selta 1:0 Valjadolid - Majorka 3:1 U petak: Atletik Bilbao - Rajo Valjekano 1:2 Tabela: 1. Barselona 19 18 1 0 64:20 55 2. Atletiko Madrid 19 14 2 3 40:18 44 3. Real Madrid 19 11 4 4 45:20 37....