UMALO BRUKA: Kaka doneo preokret Realu!

Madriđani jedva do pobede

Real je u gostima jedva nadigrao Deportivo s 2:1, iako su domaći vodili na poluvremenu

LA KORUNJA - Fudbaleri Reala pobedili su u La Korunji ekipu Deportiva rezultatom 2:1 (0:1) u meču 25. kola španske Primere.Real je u meč sa poslednjeplasiranim Deportivom ušao bez Kristijana Ronalda, koji je bio na klupi za rezervne igrače. Domaći su poveli u 34. minutu. Riki je ušao u kazneni prostor Reala i snažnim udarcem je pogodio mrežu Reala. Deportivo je u prvom poluvremenu imao više od igre, ali je odbrana Reala nekoliko puta odlično intervenisala.

Trener Reala Žoze Murinjo Ozila, Kediru i Ronalda. Kaka Argentinac Real je treći na tabeli sa 52 boda, dok je Deportivo poslednji sa samo 16 poena. Saragosa i Valensija igrali su ranije danas 2:2, dok je Hetafe u gostima nadigrao Majorku s 3:1.