MAJSTORSKI: Projektil Bejla za preokret Totenhema

Premijer liga

Fenomenalni Geret Bejl sjajnim golom u 90. minutu doneo je važan trijumf svom timu

LONDON - Fudbaleri Totenhema savladali su, nakon preokreta, u gradskom derbiju na Apton parku ekipu Vest Hema rezultatom 3:2.Najzaslužniji za važan trijumf Totenhema bio je fenomenalni Geret Bejl, koji je postigao dva gola za "pevce".Bejl je doneo prednost gostima preciznim udarcem u 13. minutu meča. Kerol je izjednačio u 25. minutu, pogotkom sa bele tačke. U drugom poluvremenu Vest Hem dolazi do potpunog preokreta golom Džoa Kola (2:1). Nakon očajne reakcije kompletne odbrane i golmana domaće ekipe Totenhem dolazi do izjednačenja, strelac je bio Sigurdson. U devedesetom minutu zvezda Totenhema, Geret Bejl, perfektnim udarcem iz daljine donosi pobedu svom timu.