SENZACIJA: Rems s igračem manje srušio PSŽ!

Parižani omanuli

Jedini gol na utakmici postigao je Krihovijak u 64. minutu

REMS - Fudbaleri Remsa pobedili su na na svom terenu ekipu Pari Sen Žermena rezultatom 1:0 u utakmici 27. kola francuskog šampionata.Jedini gol na utakmici postigao je Krihovijak u 64. minutu. Domaći su dominirali tokom celog meča i zasluženo su pobedili jedan od najskupljih timova sveta. Parižani su samo dva puta pogodili okvir gola domaćih.Rems je od 60. minuta igrao sa fudbalerom manje, pošto je isključen Glombard. PSŽ je igrao u najjačem sastavu, a priliku je dobio i Dejvid Bekam, koji je u igru ušao u 64. minutu.PSŽ se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 54 boda, dok je Rems 16. sa 27.U ostalim današnjim mečevima 27. kola francuskog šampionata, postignuti su sledeći rezultati:Lorijen - Valensijen 1:1Bastija - Ajačio 1:0Sent Etjen - Nica 4:0Sošo - Nansi 1:2Tuluz - Evijan 0:0Tabela: PSŽ 54, Lion 51, Marsej 46.....