AGONIJA NEROAZURA: Totenhem demolirao Inter!

Sigurna pobeda

Totenhem je nadigrao Italijane s 3:0

LONDON - Fudbaleri Totenhema pobedili su u Londonu ekipu Intera rezultatom 3:0 (2:0) u prvom meču osmine finala Lige Evrope."Pevci" su zasluženo slavili nad italijanskim timom, a londonski klub je propustio nekoliko prilika da dođe do ubedljivije pobede. Totenhem je poveo u šestom minutu golom Bejla. Sigurdson je "zavrnuo" loptu s levog boka, Bejl utrčao ispred Kambijasa i glavom je poslao u mrežu.

Na 2:0 povisio je Gilfi Sigurdson u 18. Handanovič odbranio Jan Vertogen u 53. minutu Benfika je u Lisabonu pobedila Bordo 1:0. Jedini strelac na meču bio je Rodrigo u 21. minutu.
Levante i Rubin igrali su bez golova. Obe ekipe su meč završile sa po 10 igrača. Prvo je u 52. minutu isključen igrač Rubina Ansaldi, a samo dva minuta kasnije fudbaler Levantea Mikel. Bazel je na svom terenu savladao Zenit s 2:0 golovima Marsela Dijaza u 83. i Aleksandra Fraja u 90. minutu