NEZAUSTAVLJIV: Dva gola Ibrahimovića za trijumf PSŽ

Tvorac preokreta

PARIZ - Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su večeras na svom terenu ekipu Nansija sa 2:1 u utakmici 28. kola francuskog šampionata i učvrstili se na vodećoj poziciji na tabeli.

"Sveci" su do trijumfa stigli posle preokreta, a najzaslužniji za to bio je dvostruki strelac Zlatan Ibrahimović.

Nansi je poveo u 37. minutu golom Mokanđa Bilea, a potom je Ibrahimović u 59. i 62. minutu "ekspresno" doneo trijumf domaćinu.

Švedski internacionalac, računajući današnje pogotke, do sada je postigao 24 prvenstvena gola za PSŽ.

Fudbaleri PSŽ-a sada imaju 57 bodova, pet više od Liona koji sutra na svom stadionu u derbiju kola dočekuje Marsej.