OBRUKAO SE: Babović pocrveneo, debakl Saragose

Nije se proslavio

Bivši igrač Partizana isključen je posle samo pola sata igre

MADRID - Fudbaleri Sevilje savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Saragose sa 4:0, dok je Espanjol neočekivano slavio na gostovanju u Malagi (2:0), u mečevima 28. kola prvenstva Španije.

Sevilja je nakon ubedljive pobede u sredini tabele, ali je sačuvala šanse da se bori za izlazak na evropsku scenu, dok je Saragosa na korak od zone ispadanja iz Primere.

Posao Andalužanima olaksao je srpski internacionalac u redovima gostiju Stefan Babović, koji je zbog dva žuta kartona morao da napusti teren već nakon pola sata igre.

Fudbaleri Barselone pobedili su Rajo Valjekano sa 3:1 a meč je obeležio Lionel Mesi, koji se na 18. meču zaredom upisao u strelce. Katalonci su poveli preko Vilje u 25. minutu, a već 15. minuta kasnije Mesi je duplirao prednost. Argentinac je postigao još jedan gol u 57. minutu, za vođstvo Barselone sa 3:1, dok je konačan rezultat postavio Tamudo u 70. minutu.

Ranije danas Espanjol je šokirao četvrtfinalistu Lige šampiona, ekipu Malage, pa je klub iz Andaluzije ostao na šestom mestu Primere.

Granada – Levante 1:1

Sikveira 32p – Akvafreska 50Bilbao 1:0, Real Madrid - Majorka 5:2, Sosijedad - Valjadolid 4:1, Valensija - Betis 3:0.

Odigrano u petak: Deportivo La Korunja - Selta Vigo 3:1.

Tabela: Barselona 74 boda, Real Madrid 61, Atletiko Madrid 57, Sosijedad 47, Valensija 45, Malaga 44, Betis 43, Hetafe 42, itd.