SENZACIJA: Tores postigao dva gola za Čelsi!

Plavci na pragu polufinala

Čelsi je pobedio Rubin s 3:1

LONDON - Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu ekipu Rubina rezultatom 3:1 u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.Dva gola za londonski klub postigao je Tores u 16. i 70. minutu, a jednom u listu strelaca upisao se Mozes u 32. Jedini gol za goste dao je Načo u 41. minutu sa penala. Za domaći tim nije igrao Branislav Ivanović, koji je sedeo na klupi za rezerve.

Benfika je na svom terenu nadigrala Njukasl s 3:1.
Fenerbahče je golovima Veba u 78. sa penala i Kujta u 90. minutu sa 2:0 nadigrao Lacio, koji je meč završio sa 10 igrača, jer je u 47. minutu isključen Onazi.
Totenhem i Bazel igrali su Londonu 2:2. Ovaj meč vodila je sudijska šestorka iz Srbije na čelu sa Miloradom Mažićem.

Fudbaler Totenhema Geret Bejl mogao bi da propusti ostatak sezone, zbog povrede skočnog zgloba. Bejl se povredio u nadoknadi sudijskog vremena kada mu je David Degen stao na zglob. Velški fudbaler nije mogao sam da napusti teren, već je u svlačionicu odnet na nosilima.