BRŽI OD PIŠTALJKE: Suarez doneo bod Liverpulu!

PREMIJER LIGA

LIVERPUL - Fudbaleri Liverpula odigrali su danas na svom terenu nerešeno 2:2 protiv londonskog Čelsija u derbi utakmici 33. kola Premijer lige.

Junak dana bio je Luis Suarez koji je u sedmom minutu sudijske nadoknade glavom poslao loptu iza leđa Petera Čeha.

Ekipa Čelsija povela je u 26. minutu golom Oskara koji je glavom zatresao mrežu, a izjednačio je bivši igrač "plavaca", Danijel Staridž u 52. minutu.

Šest minuta kasnije Suarez je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a siguran izvođač penala bio je Eden Azar.

Kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović odigrao je svih 90 minuta za Čelsi.

U prvom današnjem meču Totenhem je kod kuće pobedio ekipu Mančester Sitija sa 3:1.

Gosti su poveli preko Samira Nasrija na početku utakmice, ali su "pevci" preokretom i golovima Klinta Dempsija, DŽermejna Defoa i Gereta Bejla došli do važnog trijumfa u borbi za Ligu šampiona.