ISKORISTILI ŠANSU: Rezervisti Partizana savladali Zavrč!

Pripremni meč

Crno-beli su u pretposlednjem pripremnom meču ubedljivo savladali slovenačkog prvoligaša, ekipu Zavrča, rezultatom 2:0

POHORJE - Fudbaleri Partizana zbeležili su drugi trijumf na pripremama u Sloveniji.Crno-beli su u pretposlednjem pripremnom meču ubedljivo savladali slovenačkog prvoligaša, ekipu Zavrča, rezultatom 2:0.Partizan je poveo u 30. minutu utakmice golom Stefana Šćepovića. Naime, Knežević je sjajno prekinuo akciju rivala i poslao pravovremen pas do Šćepovića koji rutinski šalje loptu u mrežu.U 69. minutu utakmice Nemanja Petrović je postavio konačan rezultat, nakon asistencije Pantića.Trener Partizana Vuk Rašović dao je šansu igračima koji su protiv Lokomotive i Petrolula imali malu minutažu, dok će prvi tim kluba iz Humske danas od 18 sati odigrati poslednji meč na pripremama u Sloveniji, protiv vicešampiona Ukrajine - ekipe Metalista iz Harkova.