Ludogorec poražen na startu bugarskog prvenstva

Rival Partizana loše startovao

Bolji od tima iz Razgrada bio je debitant u Prvoj ligi Bugarske Ljubimec minimalnim rezultatom

Loš start.

Potencijalni rival Partizana u 3. rundi kvalifikacija za fudbalsku Ligu šampiona, ekipa Ludogoreca porazom je počela odbran titule. Bolji od tima iz Razgrada bio je debitant u Prvoj ligi Bugarske Ljubimec minimalnim rezultatom, a jedini gol postigao je Aes u desetom minutu utakmice.Ludogorec je gostovanje završio sa desetoricom igrača na terenu, zbog isključenja štopera Motija u 72. minutu.

Ekipa iz Razgrada je u prvom meču 2. runde kvalifikacija za LŠ poražena od Slovana u Bratislavi 2:1. Slovan je sezonu u Slovačkoj počeo remijem sa Stredom pre desetak dana, a naredni meč odigraće nakon revanša sa Ludogorecom u Bugarskoj.