GORI OD RAMOSA: Džeko se propisno obrukao sa penala

Dao gol, pa se izblamirao

Golom Džeka Siti je osvojio trofej na turniru u Aziji, međutim, finalni meč će ipak ostati upamćen po neverovatnom promašaju bosanskog napadača sa bele tačke

Fudbaleri Mančester sitija osvojili su turnir "Premier League Asia Trophy" pobedivši u finalu ekipu Sanderlenda rezultatom 1:0.Meč je obeležio napadač Bosne i Hercegovine, Edin Džeko, koji je postigao pobedonosni gol za svoj tim. Međutim, Džeko ovaj meč neće pamtiti samo po sjajnom golu koji je rešio pobednika, već i po neverovatnom promašaju sa bele tačke.Naime, u 64. minutu utakmice nakon igranja rukom igrača Sanderlenda dosuđen je penal u korist Građana. Džeko je preuzeo odgovornost, a zatim se u stilu Serhija Ramosa propisno obrukao prilikom izvođenja jedanaesterca.

Nažalost, meč je obeležila povreda sjajnog srpskog reprezentativca Matije Nastasića, koji je u 74. minutu na nosilima iznet sa terena. Još uvek nije poznato koliko je povreda ozbiljna.

Pogledajte neverovatan promašaj Džeka sa bele tačke.