UEFA: Malerozni Grk opet sudi Partizanu

Kvalifikacije za Ligu šampiona

Mihalis Kukalis sudio meč srpskog šampiona u Genku (1:2) i isključio Babovića

UEFA je imenovala arbitre koji će deliti pravdu u prvim mečevima trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sudbina ili nešto drugo, tek, Partizanu će protiv Ludogoreca u Razgradu pravdu deliti čovek koji je bio na centru pre dve godine kada je u istoj fazi takmičenja "parni valjak" poražen u Belgiji. Kukulakis je delio pravdu u duelu sa Genkom koji je završen rezultatom 2:1 a ostaće upisano da je Grk isključio Babovića a u 70. minutu nagradio jedanaestercem domaće koji su u 90. minutu došli do pobedonosnog gola.

Mihalisu Kukulakisu će pomagati Dimitrios Saraidaris i Hristos Baltas, dok je za četvrtog sudiju određen Anastasios Sidiropulos.

Prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Ludogoreca i Partizana igra se u sredu od 19.30 časova.