IZNENAĐENJE U BUNDESLIGI: Nirnberg zaustavio Dortmund

Milionerima samo bod

Dortmund nije uspeo da dođe do šeste uzastopne pobede na gostovanju Nirnbergu koji još uvek ne zna za uspeh ove sezone

NIRNBERG - Fudbaleri Nirnberga i Borusije Dortmund odigrali su danas nerešeno 1:1 (0:1) u utakmici 6. kola Bundeslige.

Dortmund nije uspeo da dođe do šeste uzastopne pobede na gostovanju Nirnbergu koji još uvek ne zna za uspeh ove sezone. Lider na tabeli, za kog je ceo meč odigrao Neven Subotić, poveo je u 38. minutu golom Šmelcera, a izjednačio je Nilson u 51. minutu.

Verder je golovima Petersena slavio u Hamburgu (0:2), a uspešan u gostima bio je i Bajer iz Leverkuzena koji je lako pobedio Majnc sa 4:1.

Volfsburg je nakon preokreta došao do trijumfa nad Hofenhajmom (2:1), zahvaljući dvostrukom strelcu Ivici Oliću, a uzbudljivo je bila i u Hanoveru, gde je istoimeni klub savladao Augzburg (2:1).