ZAVRŠIO U BOLNICI: Pekarić doživeo potres mozga na meču sa Javorom!

Posle duela sa protivničkim igračem

Pekarić se u devetom minutu meča sa Javorom sudario sa Sotirovićem

NOVI PAZAR - Fudbaler Novog Pazara Nino Pekarić doživeo je potres mozga na meču sa Javorom u šestom kolu Superlige Srbije.Pekarić je u devetom minutu pao na teren posle duela sa protivničkim igračem Vukom Sotirovićem. Fudbaler Novog Pazara se potom uhvatio za bradu, ali je posle nekoliko trenutaka nastavio igru.Međutim, on je u 15. minutu morao da napusti teren, a kolima hitne pomoći prebačen je u bolnicu u Novom Pazaru.Prema poslednjim informacijama Pekarić je doživeo potres mozga, a zadržan je na ispitivanjima u bolnici.Novi Pazar je savladao Javor sa 2:0 golovima Admira Kecapa u 45. i Miljana Mutavdžića u 80. minutu. Spartak je bio bolji od Napretka sa 3:2. Subotičani su vodili golovima Aleksandra Noskovića u 13. i Vladimira Kovačevića u 35. minutu, ali su gosti preko Nenada Mirosavljevića iz penala u 40. i Mamea Ndajea u 54. izjednačili. Ipak, Spartak je pobedio pogotkom Dina Šarca u 67. minutu.Radnički 1923 je u Kragujevcu pobedio Donji Srem sa 2:0. Golove za domaćina postigli su Darko Spalević u 28. i Bojan Beljić u 34. minutu, a 63. igrao je sa igračem manje zbog isključenja Petra Pavlovića. Rad i užička Sloboda su na Banjici odigrali nerešeno bez golova.