Radovanović bolji od Baste

Serija A

Kijevo ostvario prvi trijumf ove sezone

Fudbaleri Kjeva ostvarili su prvu pobedu ove sezone u Seriji A, pošto su večeras u meču 4. kola savladali Udineze sa 2:1 (2:1).Gosti sa Friulija poveli su odmah na početku meča, ali je Kjevo golovima Pelisije u 13. i Riđonija u 40. minutu došao do prvenca u sezoni.Srpski reprezentativac Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za domaćina, baš kao njegov kolega iz nacionalnog tima Dušan Basta u ekipi Udinezea.

Neizvesno do samog kraja je bilo u Kaljariju, gde je istoimeni klub odigrao nerešeno protiv Sampdorije (2:2). Domaćin je dva puta vodio, drugi gol postigao je Konti početkom sudijske nadoknade, a bod gostima doneo je De Silvestri u 93. minutu.Rezultati i strelci 4. kola Serije A:Kaljari - Sampdorija 2:2 (Ekdal 26, Konti 90+1 - Gabjadini 89, De Silvestri 90+3)

Kjevo - Udineze 2:1 (Pelisije 13, Riđoni 40 - Maikosuel 1)

Đenova - Livorno 0:0