Duvnjak junak trijumfa Panioniosa

Atinski tim u uzbudljivoj završinici bolji od Panelefsinijakosa

Košarkaši Panioniosa startovali su pobedom nad Panelefsinijakosom sa 74:72

Košarkaši Panioniosa startovali su pobedom nad Panelefsinijakosom sa 74:72 u šampionatu Grčke, a jedan od najboljih u tom trijumfu bio je Uroš Duvnjak. Tokom cele utakmice dva tima su vodila veliku borbu, Panelefsinijakos je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su gosti to nadoknadili u drugom. U poslednji minut Panionios je ušao sa prednošću od šest poena, domaćin je pokušao da se vrati, ali su Duvnjak i saigrači bili bolje koncentrisani u finišu duela. Mekolum je bio najbolji u timu Panioniosa, sa 23 poena i pet skokova, dok je Duvnjak na parketu proveo 38 minuta i za to vreme upisao 17 poena i tri skoka. U domaćem timu, Nikolu je postigao 14 poena, dva više od Fajea.

Ekipa Uroša Duvnjaka u sredu dočekuje kragujevački Radnički u okviru Evrokupa, dok će narednog vikenda u grčkom šampionatu igrati protiv Trikale.