RADOST U PIONIRU: Delije slavile pobedu Zvezde i gol Vojvodine (VIDEO)

Euforija

Košarkaši Crvene zvezde startovali su pobedom u Superligi Srbije. Crveno-beli su u Beogradu pobedili Borac s 85:63

BEOGRAD - Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Beogradu ekipu Borca rezultatom 85:63 (21:21, 21:7, 24:19, 19:16) u meču prvog kola Superlige Srbije.Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Marjanović sa 18 poena, dok je Rebić dodao 14. Kod gostiju, istakao se Pešaković sa 16 poena.Borac je bio ravnopravan rival samo u prvoj četvrtini kada je bilo 21:21. Crvena zvezda se razigrala u drugoj četvrtini kada je i napravila dvocifrenu prednost. Crveno-beli su u drugom poluvremenu uvećavali prednost iz minuta u minut i zasluženo su stigli do ubedljive pobede. Međutim, najzanimljiviji detalj na utakmici je bio kada su navijači Zvezde saznali da su fudbaleri Partizana i Vojvodine igrali 1:1. Tada je usledilo veliko slavlje na tribinama gde su bile smeštene pristalice Crvene zvezde.