(VIDEO) POGLEDAJTE: Tuča košarkaša Partizana i Zvezde!

Haos u Pioniru

Do tuče je došlo pri rezultatu 69:64 za Crvenu zvezdu
1 / 5 Foto: Printskrin

BEOGRAD - Početkom poslednje četvrtine prve utakmice finala plej-ofa Superlige Srbije između Partizana i Crvene zvezde došlo je do tuče košarkaša oba tima.

Do tuče je došlo pri rezultatu 69:64 za Crvenu zvezdu. U tom trenutku je dosuđena lična greška u napadu igraču Partizana Davisu Bertansu, a onda je došlo do koškanja Nikole Milutinova i beka Zvezde Demarkusa Nelsona, a potom se uključila i većina igrača oba kluba. Posle par minuta zahvaljujući nekolicini košarkaša sa obe strane i članovima stručnog štaba, situacija se smirila.

Pre ovoga, došlo je do prekida i u trećoj deonici kada je Duško Vujošević nezadovoljan suđenjem povukao, pa vratio ekipu na teren.

Igrači Crvene zvezde su napustili teren, ali ne kroz tunel već preko tribina. Potom su i igrači Partizana napustili teren, a sudije su posle konsultacije sa delegatom odlučile da se meč nastavi, ali da se tribine isprazne.