(VIDEO) ACA TRICA OPET O SRBIJI I SUDIJAMA: Kad vidite kako mu je Šapić odgovorio umrećete od smeha

Vaterpolista odgovorio hrvatskom stručnjaku

Nekadašnji vaterpolista Aleksandar Šapić nije ostao imun na izjavu selektora hrvatske košarkaške selekcije Ace Petrovića o tome da je Hrvatska mogla da pobedi Srbiju na Olimpijskom turninu u Rio de Žaneiru.

Popularni Aca Trica analizirao je utakmicu između Srbije i Hrvatske i između ostalog naveo kako bi "kockasti" mogli da pobede Srbiju ukoliko se ne bi računala treća četvrtina.

"U prvih 20 minuta mi smo bili besprekorni, bez obzira na pet-šest skokova Srbije u napadu. Mi smo rešili središnji pik, ubili Boga u Teodosiću i vodili 38:32. Kad bismo sklonili u stranu treću četvrtinu, mi smo u 30 minuta Srbiju dobili 17 razlike!", ispalio je Petrović.

Na tu izjavu, nekadašnji vaterpolista Aleksandar Šapić nije mogao da ostane ravnodušan, te je brže bolje "tvitovao" i odgovorio Aci Trici.