(VIDEO) BALKAN U TRANSU Zvezda pregazila Zadar, a hrvatski novinar svojim komentarom oborio internet

Objasnio sve u jednoj rečenici

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Zadra sa ubedljivih 113:65 (30:11, 37:16, 29:13, 17:25) u utakmici 16. kola Jadranske lige.

Crveno-beli su novu godinu počeli trijumfom i tako nastavili sjajnu seriju u regionalnom takmičenju - 16 pobeda u isto toliko mečeva. Zadar je, na drugoj strani, upisao deseti poraz.

Zvezda je od početka utakmice nametnula jak ritam i već prepoznatljivu čvrstu odbranu. Zadar se u prvoj četvrtini prilicno mučio da u organizaciji napada, dok je crveno-belima gotovo sve polazilo za rukom.

Razvoj utakmice od prve sekunde je nagovestio krajnji ishod, a toga je postao svestan i hrvatski komentator.

On je u finišu prve četvrtine pri rezultatu 22:6 za crveno-bele zakukao: "Neka neko ugasi semafor i rasvetu u dvorani".