BOGDAN ZATRPAO KOŠ SELTIKSA, ALI UZALUD: Srbin brojao do 25 u porazu Atlante! (VIDEO)

nba

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone, ali to nije bilo dovoljno da njegova Atlanta izbene poraz na gostovanju od Bostona (107:98).

Hoksi su doživeli neuspeh u TD Gardenu, iako su na poluvremenu imali dvocifrenu prednost. Nažalost, domaćin je u drugom delu meča uspeo da napravi prekoret i zasluženo zabeleži pobedu.

Bogdan je bio sjajno raspoložen na ovom meču, za 37 minuta igre ubacio je 25 poena (10/16 šut iz igre), zabeležio je četiri skoka i dve asistencije. Bio je jedan od najefikasnijih aktera ovog meča.

Seltikse je do trijumfa predvodio odlični Džejson Tejtum, koji je meč završio sa 33 poena. Fenomenalni as Bostona imao je i osam skokova i sedam asistencija.

Pored Bogdana, u poraženom timu istakao se i Tre Jang sa 31 poenom na meču.

Atlanta je nakon ovog poraza ostala na 10. mestu Istočne konferencije sa skorom 29/32, dok je Boston trenutno šesti na tabeli sa 37 pobeda i 27 poraza.