DA LI JE AMERIKANCIMA MOŽDA PONIŠTEN REGULARAN GOL? Vea POGODIO, pomoćni sudija podigao zastavicu, VAR se nije oglasio! (VIDEO)

katar 2022

Mundijal 2022 -

Poništen gol Amerikancima! U finišu prvog poluvremena meča sa Iranom, mladi Timoti Vea, sin predsednika Liberije i nekada slavnog fudbalera Žorža Vee, izbio je u situaciju jedan na jedan sa golmanom Iranaca i pogodio preciznom dijagonalom, kada se lopta od stative odbila u gol!

Međutim, pomoćni arbitar je odmah podigao zastavicu i signalizirao ofsajd, iako su milimetri bili u pitanju! Čudno je da se VAR nije uopšte oglašavao.

Pogledajte ovaj sporni momenat koji je izazvao široku raspravu na društvenim mrežama:

Sudija Lahoz iz Španije je pokazao samo da se nastavi igra, a na semaforu je ostalo 1:0 za SAD. Strelac je bio fudbaler Čelsija Kristijan Pulišić u 38. minutu.

Ostala je, ipak, nedoumica: da li je Amerikancima možda poništen regularan gol protiv Irana?