NIJE BIO PENAL! Proslavljeni golman GRMI zbog penala za Argentinu, smatra da je Hrvatima načinjena NEPRAVDA!

MUNDIJAL 2022

Mundijal 2022 -

Bivši španski golmanIker Kasiljas rekao je da je neopravdano dosudjen jedanaesterac za Argentinu u polufinalnoj utakmici Svetskog prvenstva protiv Hrvatske.

"Hulijan Alvares je napravio prekršaj nad Livakovićem (Dominik), a ne obrnuto", rekao je Kasiljas za španski javni servis, prenela je danas Hina.

Fudbaleri Argentine plasirali su se u utorak u finale Svetskog prvenstva u Kataru, pošto su pobedili Hrvatsku sa 3:0.

Sudija Danijele Orsato je u prvom poluvremenu dosudio penal za Argentinu, nakon što je prekršaj nad Alvaresom napravio hrvatski golman Livaković.

Sa penala je u 34. minutu bio precizan Lionel Mesi, a Argentina je nakon vodećeg gola u nastavku lako savladala rivala.

Bivši kapiten Real Madrida i reprezentacije Španije je zatim postavio anketu na Tviteru, a na njoj je glasalo preko 88.000 ljudi, od čega je 54 odsto navelo da je odluka Orsata bila ispravna.

Večeras od 20.00 u drugom polufinalu Svetskog prvenstva igraju Francuska i Maroko.

Meč za treće mesto na programu je u subotu (16.00), dok je finale na rasporedu dan kasnije.