CRNO-BELI OKLOPNICI JURE NOVU TITULU: Partizan preko Zvezde do finala

Šampion čeka rivala u finalu plej-ofu

"Crno-beli" su pobedili Zvezde sa 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) u utakmici koju su obeležili nervoza i veliki broj isključenja

BEOGRAD - Hokejaši Partizana plasirali su se u finale plej-ofa prvenstva Srbije pošto su i u drugoj utakmici polufinalne serije slavili protiv Crvene zvezde."Crno-beli" su pobedili Zvezde sa 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) u utakmici koju su obeležili nervoza i veliki broj isključenja. Zvezda je povela golom Daniela Vosike u 25. minutu, da bi u poslednjoj četvrtini usledio preokret Partizana. Šampion Srbije je do trijumfa došao golovima Pavla Ogrizovića u 48. i 56. minutu. U drugom polufinalu Tisa Volan je savladala Beostar rezultatom 6:4 i izjednačila rezultat u polufinalnoj seriji na 1-1.