PALI FINCI: Odbojkaši Srbije izborili četvrtfinale EI u Bakuu

Kolo pre kraja grupne faze

Odbojkaši Srbije su izborili plasman u četvrtfinale Evropskih igara u Bakuu, pošto su savladali Finsku

BAKU - Muška odbojkaška reprezentacija Srbije izborila je plasman u četvrtfinale prvih Evropskih igara u Bakuu pošto je u utakmici 4. kola savladala Finsku rezultatom 3:0, po setovima 25:16, 28:26 i 25:20, posle 87 minuta igre.Odbojkaši Srbije su izborili plasman u četvrtfinale Evropskih igara u Bakuu, pošto su savladali Finsku, u utakmici u kojoj su odlično otvorili meč, a zatim umalo dozvolili Fincima da izjednače. U trećem setu je viđena slična situacija, ali je Srbija na vreme reagovala i nije dozvolila greške iz drugog seta.Naši momci će u poslednjem, 5. kolu B grupe igrati protiv Francuske u ponedeljak, 22. juna od 11,30 časova po centalnoevropskom vremenu.