FURIJA SLAVI BRONZU: Španija treća na svetu, Francuska bez medalje

DOBAR MEČ

Rukometna reprezentacija Španije osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu, pošto je savladala Francusku 35:29.

Španija je vodila od prvog do poslednjeg napada protiv Francuza i lako savladala današnjeg rivala.

Meč su otvorili serijom 4:0 i održavali su prednost tokom čitavog prvog poluvremena. Najveća prednost bila je +5, a na poluvremenu su imali tri gola prednosti. Francuska je smanjila na gol zaostatka na startu drugog poluvremena, ali to je bilo sve od njih, pošto stiže nova serija Španije i odlaze na +6.

Rutinski su održavali veliku prednost i došli do pobede.

Najefikasniji u ekipi Španije bio je Aleks Dujšebaev sa osam golova. dok je Danijel Dujšebaev postigao šest golova.

Kod Francuza je Deska bio najefikasniji sa sedam golova.