NAMA NIJE DOZVOLJEN ULAZAK U HALU, ALI SE IPAK SLAVILO! Grobari proslavili veliki uspeh svojih rukometaša i BOCNULI Delije! VIDEO

imali poruku

Rukometaši Partizana su pobedom protiv Dubočice u Leskovcu osvojili drugo mesto u prvenstvu i nakon sedam godina izborili učešće u regionalnoj SEHA ligi.

Crno-beli su u regionalnom takmičenju poslednji put nastupali u sezoni 2013/14. i ovo je najbolji plasman kluba iz Humske u domaćem prvenstvu od tada

Navijači Partizana znali su da proslave ovaj veliki uspeh svojih ljubimaca.

" Nama nije dozvoljen ulaz u halu , ali se ipak slavilo", piše na Tviteru.

Naravno aluzija je jasna na finale regionalne ABA lige između Crvene zvezde i Budućnosti i prisustvo velikog broja Delija na utakmicama u Pioniru.